Aktualności

Zapraszamy serdecznie na wyjątkowy Koncert Natalii Przybysz który odbędzie się w ramach Akcji "jak to się stało, że zapomniałam o swoich piersiach".
Fragment utworu piosenki "Miód" Natalii Przybysz zainspirował organizatorów do podjęcia problemu i profilaktyki raka piersi. Koncert odbędzie się dziś o godzinie 19.00 w Klubie Od Nowa.
Jesteśmy dumni, że partnerujemy temu wydarzeniu!:)

zródło:www.swiatlo.org

5 dni temu

Zobacz na Facebooku

Fundacja "Światło" dodał(a) 21 nowych zdjęć — z użytkownikiem Janusz Wiśniewski.

Kolejna porcja zdjęć z II Sympozjum "Piękno mimo wszystko" poświęconego kosmetologii onkologicznej które odbyło się 10 października w Toruniu.

zródło: www.swiatlo.org

1 tydzień temu

Zobacz na Facebooku

Fundacja "Światło" dodał(a) 2 nowe zdjęcia.

Wkrótce na rynku wydawniczym pojawi się interesujący poradnik wydany przez Fundację Światło pt:. „Niech przemówią twoje oczy” dedykowany logopedom, psychologom, terapeutom oraz opiekunom osób dorosłych niekomunikujących się werbalnie. Książka ta stworzona została przez neurologopedę i oligofrenopedagoga pracujących z osobami z zaburzeniami neurologicznymi znajdującymi się w różnych stanach świadomości, których potrzeby komunikowania się z otoczeniem są niezmiernie ważne. Autorzy skonstruowali to narzędzie z myślą o szybkiej, nieskomplikowanej i elastycznej formie komunikacji z pacjentem. Niekonwencjonalnym rozwiązaniem jest tutaj funkcja podglądania reakcji zwrotnej pacjenta. Książka składa się z przezroczystych arkuszy z tematycznie przyporządkowanymi do odpowiednich kategorii fotografiami i ilustracjami przedstawiającymi szeroki zakres użytecznych zwrotów, sytuacji i czynności. Atutem tego poradnika są oryginalne fotografie przedstawiające całą gamę ludzkich emocji.

Publikacja zostanie oficjalnie zaprezentowana podczas IV Międzynarodowej Konferencji „Disorders of Consciousness: Weys for 21 st Century” która odbędzie się w dniach 7-8 grudnia 2015 roku w Hotelu Filmar w Toruniu.

Niniejsza publikacja została zgłoszona do Urzędu Patentowego w celu uzyskania ochrony.

zrodło: www.swiatlo.org

3 tygodnie temu

Zobacz na Facebooku

Fundacja Światło wspólnie z Akademią Walki z Rakiem dołączyła do grona partnerów akcji społecznej organizowanej przez Dziennik Toruńskich Nowości i Express Bydgoski. Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na problem raka piersi w nieszablonowy, artystyczny, a zarazem prowokacyjny sposób i podkreślenie, że profilaktyka w dzisiejszych czasach nie jest skomplikowana, czy trudno dostępna, a rozwój medycyny sprawił, że diagnoza raka dla większości kobiet nie jest już wyrokiem.

Zachęcamy gorąco do udziału w akcji!

www.swiatlo.org

4 tygodnie temu

Zobacz na Facebooku

Zbigniew Jaskólski, Katarzyna Pacyna i 8 osób lubi to!

NowościZapraszamy wraz z Fundacja "Światło" i dziękujemy, że jesteście z nami!

4 tygodnie temu   ·  1

Zobacz wszystkie komentarze

Już dziś kolejna premiera spektaklu "Miasto Aniołów" w wykonaniu Toruńskiej Teatralnej Grupy Efata.
Spektakl pt: "VIII Miasto Aniołów. To się w głowie nie mieści?!" można zobaczyć dziś i 29 września o godzinie 18.00 w Baju Pomorskiem. Zapraszamy!

zródło: www.swiatlo.org

4 tygodnie temu

Zobacz na Facebooku

Zbigniew Jaskólski, Marta Fojgt i 10 osób lubi to!

Anna Maria WyrwickaDo zobaczenia ;-)

4 tygodnie temu   ·  1
Anna Maria Wyrwicka