Aktualności

Zapraszamy serdecznie na spektakl "Miasto Aniołów- 5 minut" w wykonaniu Toruńskiej Teatralnej Grupy EFATA. Tym razem reżyserem i autorem scenariusza jest Grzegorz Walczak- wokalista zespołu CZAQU. Spektakle odbywać się będą w dniach 20 września br. i 25 września br. o godzinie 18.00 w Fundacji Tumult (Rynek Nowomiejski 28). Bilety, cegiełki dostępne są w siedzibie Fundacji Światło, rezerwacja telefoniczna pod numerem 56 651 12 17 p. Justyna Jasińska.
Zapraszamy bardzo serdecznie :)!!!!
Spektakl realizowany w ramach projektu dofinansowanego ze środków Gminy Miasta Torunia.

www.swiatlo.org
... Zobacz więcejZobacz mniej

2 dni temu

Zobacz na Facebooku

Fundacja "Światło" dodał(a) nowe zdjęcia (25).

W sobotę (8 września) w Centrum Targowym Park w Toruniu odbył się I Wojewódzki Edukacyjny/I Toruński Piknik Osób Niepełnosprawnych. Było to wyjątkowe wydarzenie, które zorganizowaliśmy wspólnie z innymi organizacjami z Torunia i naszego województwa. Impreza miała na celu integrację osób niepełnosprawnych z całego regionu. W wydarzeniu wzięło udział ponad trzystu gości, zrzeszonych w organizacjach pozarządowych, warsztatach terapii zajęciowej i domach pomocy społecznej oraz osobach niezrzeszonych.
Piknik trwał od godziny 11 do 16. W tym czasie uczestnicy mogli się zapoznać z ofertą instytucji, działających na rzecz osób niepełnosprawnych, wysłuchać prelekcji między innymi na temat udzielania pierwszej pomocy, Bank Żywności w Toruniu zaprosił na warsztaty kulinarne „Barwy smaku”, odbyły się również prezentacje artystyczne i koncerty oraz to, co jest kwintesencją pikników, czyli gry, zabawy ruchowe i konkursy na świeżym powietrzu. W celu uczczenia 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości o godzinie uczestnicy wypuścili 100 balonów w barwach narodowych :)

I Wojewódzki Edukacyjny/I Toruński Piknik Osób Niepełnosprawnych odbył się przy wsparciu finansowym samorządu województwa kujawsko-pomorskiego oraz środków Gminy Miasta Torunia.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom,partnerom, sponsorom, przyjaciołom i wolontariuszom imprezy, bez Was realizacja tego wydarzenia nie byłaby możliwa <3

www.swiatlo.org
... Zobacz więcejZobacz mniej

1 tydzień temu

Zobacz na Facebooku

było super !! wspaniala impreza i wspaniali ludzie !! pozdrawiam !! ;-)

1 tydzień temu

Było super, niech żałują nieobecni

1 tydzień temu

Zobacz wszystkie komentarze

Jest nam bardzo miło być partnerem takiego ważnego wydarzenia jakim jest "Lejdis, Zdrowie i Wdzięk" które już niebawem, bo 15 września w Inowrocławiu. To nie tylko, dobra zabawa przy dźwiękach Zumby, ale przede wszystkim porcja ważnej dla nas wiedzy na temat profilaktyki. Wraz z organizatorem zapraszamy serdecznie do pięknego Inowrocławia🎗️

www.swiatlo.org
... Zobacz więcejZobacz mniej

2 tygodnie temu

Zobacz na Facebooku