Aktualności

Jak najprościej możesz pomóc „Śpiochom” Fundacji Światło?❤️

Zatańczyć dla nich w najbliższą sobotę 26 maja podczas IV Charytatywnego Maratonu Zumby „dla Śpiochów”! Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich, którzy kochają taniec i wszystkich, którym bliski jest los podopiecznych w śpiączce Fundacji Światło.

Maraton ma na celu pokazać naszą solidarność z osobami w śpiączce. Pragniemy też przy tej okazji zebrać środki na zakup sprzętu medycznego dla pacjentów w śpiączce przebywających na codzień w Zakładzie Opiekuńczo - Leczniczym Fundacji "Światło".

Serdecznie zapraszamy dzieci/młodzież/dorosłych/seniorów do włączenia się w naszą zakręcenie-pozytywną "akcję". Udział w maratonie to cegiełka w kwocie 20 zł.

Uwaga! dzieci na maraton zumby wchodzą gratis!:)😉👦👧👶

Niezwykle ważne, żeby w elemencie garderoby znalazł się akcent pidżamowy!:)👘🧦

Maraton to nie tylko taniec, to także loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami, zabawy dla dzieci i mnóstwo innych atrakcji:)

Wyjątkowym gościem naszego wydarzenia będzie włoski piosenkarz Marco Bocchino👨‍🎤, do którego muzyki zatańczy aż 14 instruktorów naszego maratonu.👍❤️

IV Charytatywny Maraton Zumby „dla Śpiochów” odbędzie się 26 maja br. w Hali Widowiskowo-Sportowej Arena Toruń, ul. Gen. J. Bema 73/89 (Boisko treningowe) w godzinach 10.00-13.00.

Zapraszamy! Bądźcie z nami!

www.swiatlo.org
... Zobacz więcejZobacz mniej

4 dni temu

Zobacz na Facebooku

Fundacja "Światło" dodał(a) nowe zdjęcia (7).

W dniu wczorajszym odbyła się konferencja prasowa związana z wydaniem książki "#Rak" Adrian Aleksandrowicz , zawierającej wywiady z osobami związanymi z Akademia Walki z Rakiem Fundacji Światło w Toruniu. Głównymi bohaterami są podopieczni AWzR, którzy opowiadają o swoim życiu z chorobą, planach, marzeniach, lękach. Są wśród nich kobiety, które w historię swojej choroby mają wpisane macierzyństwo- i to naturalne i adopcyjne; kobiety, które zdecydowały się w trakcie leczenia na zawarcie związku małżeńskiego; te będące w trakcie kolejnej wznowy choroby, ale i kobiety cieszące się z remisji. Wśród osób rozmawiających z Autorem jest młody mężczyzna, który zmagał się z rakiem jądra, osoby wspierające chorych oraz te, których bliscy odeszli.
Adrian Aleksandrowicz do swojej książki włączył również wywiady z osobami, które pomagają pacjentom w radzeniu sobie z chorobą nowotworową. W książce jest również wywiad ze mną oraz z Kasia Gucajtis, Dorota Rybarczyk, Anią Magalską- prowadzącą terapię dramą czy z Grzegorzem Walczakiem, liderem zespołu „Czaqu”, który grał z podopiecznymi AWzR w spektaklach teatralnych.
Wszystkie narracje, niezależnie czy rak dotyczył rozmówców bezpośrednio czy pośrednio, pokazują w jaki sposób wpisał się on w ich życie, jak je zmienił i w jakim stopniu sprowokował do poszukiwania nowej tożsamości, nowego „Ja”.

www.swiatlo.org
... Zobacz więcejZobacz mniej

1 tydzień temu

Zobacz na Facebooku

Gratuluję Panu serdecznie i dziękuję, że mogłam Pana poznać to dla mnie wyjątkowe przeżycie.

1 tydzień temu

Zobacz wszystkie komentarze

To już dziś wyczekiwana od dawna premiera książki "#Rak" Adrian Aleksandrowicz pod patronatem Akademii Walki z Rakiem Fundacji Światło i Fundacji Światło. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na godzinę 12.00 do Auli Wyższej Szkoły Bankowej.
Do zobaczenia
#Rak#FudnacjaSwiatlo#AkademiaWalkizRakiem

www.swiatlo.org
... Zobacz więcejZobacz mniej

1 tydzień temu

Zobacz na Facebooku

Fundacja "Światło" udostępnił(a) film użytkownika Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu.

Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu
W najbliższy czwartek (17.05) o godz. 12.00 w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu (w sali 281 B) odbędzie się konferencja prasowa poświęcona książce autorstwa Adrian Aleksandrowicz pt. #Rak, napisanej pod patronatem Akademia Walki z Rakiem Fundacji Światło oraz Fundacja "Światło". Książka jest zapisem 21 rozmów z osobami, które zmierzyły się z chorobą nowotworową. Wśród zebranych historii jest też opowieść p. Violetty Zakierskiej.

www.swiatlo.org
... Zobacz więcejZobacz mniej

W najbliższy czwartek (17.05) o godz. 12.00 w sali 281 B odbędzie się wyjątkowe spotkanie poświęcone książce autorstwa Adrian Aleksandrowicz pt. #Rak, napisanej pod patronatem Akademia Walki z Rakiem Fundacji Światło oraz Fundacja "Światło". Książka jest zapisem 21 rozmów z osobami, które zmierzyły się z chorobą nowotworową. Wśród zebranych historii jest też opowieść p. Violetty Zakierskiej słuchaczki naszych studiów podyplomowych. Zapraszamy!

2 tygodnie temu

Kochani!
Tradycyjnie w maju pragniemy Was zaprosić na IV CHARYTATYWNY MARATON ZUMBY DLA "ŚPIOCHÓW", tym razem spotykamy się 26 maja czyli w wyjątkowym Dniu Mamy!

SZCZYTNY CEL:
Maraton organizowany jest w celu zebrania środków na sprzęt medyczny dla pacjentów w śpiączce przebywających w Zakładzie Opiekuńczo - Leczniczym Fundacji "Światło"

MIEJSCE i CZAS:
Godzina 10.00- 13.00
Hala Widowiskowo-Sportowa Arena Toruń
ul. Gen. J. Bema 73/89
(Boisko treningowe)

NIESPODZIANKA!!!
Specjalnie dla wielbicielek i wielbicieli muzyki włoskiej, na naszym maratonie wystąpi włoski piosenkarz mieszkający od wielu lat w Polsce, zapewne go kojarzycie, to MARCO BOCCHINO, więcej informacji już wkrótce:)

JAK ZUMBA TO OCZYWIŚCIE WSPANIALI INSTRUKTORZY:)))
A oto Ci, którzy juz potwierdzili swój udział:
Ania Lewicka
Tomasz Florja
Marek Ciećwierz
Aleksander Zabłocki i Dominika Figańska ( Grudziądz)
Kamila Kowalska
Marta Ordon
Iwona Trojanowska-Kopacz
.....
a to nie wszyscy jeszcze:) będzie sie działo!!!

Organizator: Fundacja Światło oraz Fundacja Munus Cordis.

OBOWIĄZUJE AKCENT PIŻAMOWY!!!!!

www.swiatlo.org
... Zobacz więcejZobacz mniej

3 tygodnie temu

Zobacz na Facebooku

Zobacz wcześniejsze komentarze

Super czekam na spotkanie 😊

3 tygodnie temu   ·  1
Avatar

Czy dzieci też są mile widziane czy raczej nie?

3 tygodnie temu   ·  1

super!!!

3 tygodnie temu   ·  1

Piżamę już mam a ty zumba Zumba-Magdalena Czyszek

3 tygodnie temu

Dla dzieci będą bajkowe tatuaże wodne:))

2 tygodnie temu

Zobacz wszystkie komentarze