Subkonta

Użyczenie konta Fundacji Światło

Lista dokumentów niezbędnych do uzupełnienia w celu ubiegania się o użyczenie konta Fundacji Światło znajduje się na podstronie Dokumenty do pobrania.

Fundacja Światło użycza swoje konto bankowe przede wszystkim dwóm grupom beneficjentów:

• osobom chorym onkologicznie,
  • osobom w śpiączce,

Procedura użyczenia konta Fundacji Światło:

Wypełniony wniosek o użyczenie konta Fundacji Światło wraz z kserokopią dokumentów dotyczących dotychczasowego leczenia, bądź aktualnym zaświadczeniem o stanie zdrowia podopiecznego należy przesłać na adres:

Fundacja Światło
ul. Grunwaldzka 64, 87-100 Toruń
Z dopiskiem: wniosek o użyczenie konta Fundacji Światło
bądź faksem na numer (56) 651 12 17, e-mailem na adres fundacja@swiatlo.org

Na podstawie otrzymanych dokumentów Pani Prezes Fundacji Światło decyduje o użyczeniu konta Fundacji Światło. Jeżeli decyzja Pani Prezes jest pozytywna Fundacja Światło podpisuje umowę użyczenia konta wraz z załącznikiem nr.1 z Wnioskującym.

Od momentu podpisania umowy Wnioskujący może starać się o pozyskiwanie środków finansowych, które gromadzone będą na jego subkoncie.